Polityka prywatności

OCHRONA TWOICH DANYCH JEST DLA NAS WAŻNA!

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Twoich danych osobowych. Dlatego szanujemy Twoją prywatność i chcemy, abyś w kwestii ochrony danych zaufał nam. Zawsze informujemy Cię w przejrzysty sposób o tym, do czego potrzebujemy Twoich danych i jak długo je przechowujemy. Pozwala Ci to zdecydować, do jakich celów możemy wykorzystać Twoje dane. W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony, informacje zawsze przesyłane są do Nas w postaci zaszyfrowanej. Jeżeli nie życzysz sobie, abyśmy wykorzystywali Twoje dane, poinformuj nas, na przykład przez wiadomość e-mail.

 

Firma BEUNIC Piotr Frączek pełni rolę administratora w myśl rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej nazywane "RODO") w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w odniesieniu do danych osobowych Użytkowników, będących osobami fizycznymi.

Podczas składania zamówienia w serwisie Kartkiflas.pl użytkownik zostaje poproszony o wyrażenie zgody na udostępnienie pewnych danych osobowych takich jak: adres e-mail, adres IP. Dane te są wymagane do prawidłowego zakończenia zamówienia, a więc do wykonania umowy i są odpowiednio oznaczone w formularzach dostępnych na stronach serwisu. Dane Użytkownika gromadzone są m.in. w celach kontaktowych i marketingowych oraz uzyskiwane są na podstawie wyrażonej w procesie rejestracji zgody. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez użytkownika zgody na ich przetwarzanie.

Dokonując rejestracji Użytkownik proszony jest również o akceptację Regulaminu serwisu Kartkiflash.pl.